קורסים 11.08.2016

בי"ס לטיפול בהשמנה בהובלת דר' יגאל הקסלמן

1-2 בדצמבר 2016 I מלון הרודס בתל אביב

בית ספר לטיפול בהשמנה

גישה חדשנית ובעלת פוטנציאל הצלחה בהנעה לשינוי ממושך ובר קיימא בטיפול בהשמנה במרפאה הראשונית.

מגפת ההשמנה מתפשטת בעולם המערבי ובישראל ופוגעת באוכלוסייה כולה ללא הבדלי גיל, מין, דת, גזע ותרבות . המגפה גורמת לעלייה מדאיגה בתחלואה הקרדיווסקולארית והמטאבולית ולפגיעה באיכות החיים ובמשכם.

רופא המשפחה נתפס כשגריר של אמון בעיני המטופלים ומחקרים רבים מעידים גם על היות רופאי המשפחה גורם משפיע עיקרי במקום בו התרחש שינוי באורח חיי המטופלים לבריא יותר.

במצב בו המגפה מתפשטת, למרות תודעה תקשורתית וציבורית מפותחת ולמרות נוכחות וזמינות מעולה ומקצועית של גורמים המוכוונים לטיפול בהשמנה כדוגמת שירותי הדיאטה והטיפול בהשמנה, נדרשת התערבות חדשה ואפקטיבית יותר כדי לעצור את המגפה ולהשיגה לאחור.

בית הספר לטיפול בהשמנה יעסוק בהעשרת הידע של רופא המשפחה בהבנת התופעה, אבחונה ובחירת דרך טיפול מותאמת למטופל באופן אישי. נתמקד בדרכי ובשיטות ההתערבות המבוססות על הנעת המטופלים ללקיחת אחריות לבריאותם ומבוססות על עובדות מדעיות ושיטות המניעות לשינוי אפקטיבי ובר קיימא ולהארכת תוחלת החיים ולשיפור איכותם. בנוסף נתייחס גם להתנגדויות לטיפול ולשיטות הטיפול המוצעות חדשות לבקרים והתועלת או הנזק הגלום בהן.

בית הספר יתקיים בשני ימי לימוד בני כ6 שעות אקדמיות בכל יום , ביום ה' אחה"צ וביום ו' בבוקר. הלימודים משלבים מדריכים מובילים בתחום וילוו בהמחשה ובתרגול על מקרים .

בית הספר יתקיים במלון הרודס בתל אביב בסביבה תוססת ופעילה. תואמה גם לינה למעוניינים ואף אפשרות ללינת סוף שבוע ארוך במחיר אטרקטיבי.

בקרוב נפיץ שאלון, להתייחסות המעוניינים, גם כדי להתאים את תכני הלימוד לציפיות המשתתפים  ונפיץ טופסי הרשמה ושמות מרצים ותכנים.

שריינו ביומניכם את ה- 1-2/12/16 יהיה מרתק, מהנה ומלמד.

דר' יגאל הקסלמן, מזכיר החוג לרפואת אורחות חיים,

רכז תכנית בי"ס להשמנה

נושאים קשורים:  קורסים
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות
 
האחריות הבלעדית לתוכנן של תגובות שיפורסמו על ידי משתמשי האתר, תחול על המפרסם ועליו בלבד. על המגיבים להימנע מלכלול בתגובות תוכן פוגעני או כל תוכן אחר, שיש בו משום פגיעה או הפרת זכויות של גורם כלשהו