חדשות 23.11.2016

סוכרת יכולה לפגוע בכולם. אל תתנו לה לנצח!

האגודה ישראלית לסוכרת, האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל ועמותת "מהיום-הפורום הישראלי לאורח חיים בריא" משיקות קמפיין משותף במסגרת חודש המודעות העולמי לסוכרת

א.י.ל - אגודה ישראלית לסוכרת, האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל ועמותת "מהיום-הפורום הישראלי לאורח חיים בריא" משיקות קמפיין משותף במסגרת חודש המודעות העולמי לסוכרת בשם "סוכרת יכולה לפגוע בכולם. אל תתנו לה לנצח!"

הקמפיין יתמקד בהעלאת המודעות למחלת הסוכרת, לסיבוכים הנובעים ממנה ובדרכים למנוע אותם. באמצעות הקמפיין, אנו שואפים להביא לידיעת הציבור הרחב את היקף התחלואה בישראל שנמצאת בעלייה בכל חלקי הארץ, את סיבוכי המחלה השונים וכיצד ניתן למנוע אותם באמצעות גילוי מוקדם, איזון רמות הסוכר בדם ושמירה על אורח חיים בריא.
כיום מספר חולי הסוכרת ברחבי העולם עומד על כ-380 מיליון מאובחנים.

מוטי פרלמוטר, מנכ"ל א.י.ל, אגודה ישראלית לסוכרת: "מידי שנה אנו עדים למספר ההולך וגדל של חולים המאובחנים בסוכרת סוג 2 ומספר האנשים המאובחנים במצב של טרום סוכרת. הסוכרת מתגלה בין חמש לשמונה שנים אחרי שהיא בעצם החלה. אלה הן שנים אבודות מבחינת החולה הן בשמירה על אורח חיים בריא והן במלחמה בסיבוכים השונים שנובעים מהמחלה, כגון פגיעה בראיה, בגפיים, מחלות לב וכליות ועוד. ומכאן יש חשיבות עצומה לגילוי מוקדם כמניעה ועל מנת להקדים תרופה למכה. אגודת א.י.ל פועלת רבות על מנת להעלות את המודעות למחלה וחשיבות הגילוי המוקדם ומניעת הסיבוכים. וגם היום, אנו קוראים לכם, לכו להיבדק!"

נושאים קשורים:  חדשות
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות
 
האחריות הבלעדית לתוכנן של תגובות שיפורסמו על ידי משתמשי האתר, תחול על המפרסם ועליו בלבד. על המגיבים להימנע מלכלול בתגובות תוכן פוגעני או כל תוכן אחר, שיש בו משום פגיעה או הפרת זכויות של גורם כלשהו